Saturday, February 24, 2024

(Video) Tifozi i flaktë i Vllaznisë dhe qytetari model i Shkodrës, Shaban Ferhati(Piranej), përcillet me respekt për në banesen e fundit nga komuniteti shkodra

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img