Thursday, May 30, 2024

(Video) Trajneri i Vllaznisë futboll femra Nikolin Leka, flet pas fitores 7-0 ndaj Partizanit dhe kualifikimit në finalen e kampionatit “Final 4”

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img