Thursday, February 22, 2024

(Video)Ceremoni-Më të mirët e sportit shkodran 2023 nga gazeta Shkodra Sport. “Mirënjohje” për familjet sportive: Basha, Gruda, Shkoza, si dhe veteranin e futbollit Rauf Çanga

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img