Monday, April 15, 2024

Vizita e Kryeministrit Edi Rama te Vllaznia, klubi kuqeblu publikon njoftimin zyrtar në rrjetet sociale

Lexo

Sot, Kryeministri shqiptar z. Edi Rama ishte i ftuari special pranë ekipit të futbollit Vllaznia.

I shoqëruar nga kryetari i Bashkisë z.Benet Beci dhe presidenti i Vllaznisë z.Alban Xhaferi, sëbashku patën një takim të ngrohtë me stafin dhe lojtarët e Vllaznisë

Në shenjë mirënjohje dhe respekti, presidenti i Vllaznisë z. Alban Xhaferi i dhuroi Kryeministrit fanellën kuqeblu me numrin 1 dhe foton e veçantë të Vllaznisë kampione dhe fituese të kupës në vitin 1972

Kryeministri nën shoqërimin e presidentit Xhaferi dhe kryetarit të Bashkisë inspektoi edhe mjediset e stadiumit “Loro Boriçi” në vazhdën e përpjekjeve për të ndërtuar strategjitë e duhura për rikthimin e këtij impianti në një qendër të rëndësishme sportive me ndikim pozitiv për qytetin e Shkodrës

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img