Monday, July 15, 2024

Vllaznia me uniforma të reja. Klubi kuqeblu prezanton zyrtarisht fanelat me logon e Sigal

Lexo

Siç është bërë me dije edhe më herët, për sezonin e ri futbollistik 2023-2024, Klubi i Futbollit Vllaznia do të ketë si sponsor general, kompaninë e sigurimeve SIGAL UNIQA Group Austria. Me logon e kësaj kompanie, Vllaznia do të zbresë në fushë që në ndeshjen e parë të sezonit që zhvillohet këtë të shtunë ndaj Kukësit për javën e parë të kampionatit.

Duke nisur nga ndeshja e javës së parë të “Abissnet Superiore”, kundër Kukësit, Vllaznia do të zbresë në fushën e lojës me uniformat e reja që mbartin logon “SIGAL UNIQA”.

“Sezon i ri, dizenjo e re. Tre modelet e veçanta tashmë të gatshmë për të gjithë ju.

Të interesuarit për të prenotuar fanellat e reja mund të kontaktojnë në numrin e telefonit:

+35569 60 11 001

Ose përmes dyqanit online duke klikuar në linkun: http://shop.vllaznia.al/”,

shkruan faqja zyrtare e KF Vllaznia, duke informuar dhe orientuar ato që dëshirojnë të pajisen me këto uniforma.

 

 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img