Thursday, February 29, 2024

Zyrtare, Orges merr drejtimin e Partizanit

Lexo

Partizani ka arritur marrëveshje me trajnerin Orges Shehi. Veriu Sport ka mësuar se trajneri Shehi ka firmosur një kontratë 3 vjeçare me të kuqtë dhe pas ndeshjes të së dielës me Erzenin, do të prezantohet në ambientet e Klubit.

Ndersa me datë 2 janar do të zhvillojë seancën e parë stërvitore.  Trajneri 𝐎𝐫𝐠𝐞𝐬 𝐒𝐡𝐞𝐡𝐢 gjithashtu do të vijë bashkë me stafin e tij të cilët janë 𝐀𝐫𝐭𝐚𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐚𝐩𝐢𝐜𝐢,𝐒𝐞𝐛𝐢𝐧𝐨 𝐏𝐥𝐚𝐤𝐮(ish-lojtarë të Partizanit) dhe përgatitësi atletik 𝐕𝐮𝐥𝐥𝐧𝐞𝐭 𝐌𝐚𝐧𝐮𝐬𝐡𝐢 i cili ky i fundit ka filluar punën dy javë më përpara.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img