Thursday, February 22, 2024

Armando Broja titullar në ndeshjen Çelsi- Midëllsborou, e preferojnë tifozët londinezë

Lexo

Spekulimet për të ardhmen e Armando Brojës janë të shumta, por popullariteti i lojtarit mes tifozëve sa vjen dhe rritet. Në një sondazh për “ËAGNH Community” tifozët e Çelsit kanë votuar për lojtarët, të cilët sipas tyre duhet të jenë sonte në fushë në ndeshjen kundër Midëllsborout.

Mes lojtarëve më të votuar ishte Armando Broja me 68% të votave. Ndërsa futbollistët me më shumë popullaritet janë Petroviç, Palmer, Kaisedo, Fernández, Silva dhe Çilluell, të cilët kanë mbi 80% të votave.

4-2-3-1: Petroviç (99%); Çiluell (81%), Koluill (65%), Silva (83%), Disasi (56%); Enzo (90%), Kaisedo (92%);  Sterling (67%), Gallager (76%), Palmer (96%) ; Broja (68%)

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img