Saturday, May 18, 2024

Bekim Zogaj, arbitri shqiptar i Euro 2024: “Nder dhe privilegj për mua”!

Lexo

Pak javë nga starti i Euro 2024, UEFA ka publikuar “ekipin” e arbitrave. Mes tyre ishte edhe emri i Bekim Zogaj nga Deçani.

Asistenti shqiptar, i lindur në Deçan, “përfaqëson” Zvicvrën ndërsa komentoi kështu vendimin e UEFA-s: “Nder dhe privilegj përzgjedhja si asistent në Kampionatin Evropian 2024 në Gjermani”!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img