Thursday, May 30, 2024

Dinamo City dhe Laçi ndajnë pikët

Lexo

Nuk prodhoi fitues, sfida mes Dinamo City dhe Laçit, e cila u mbyll në barazim pa gola.

Pavarësisht rasteve të shumta për shënim, skuadra kryeqytetase, nuk ia doli ta dërgojë dot topin në rrjetë.

Pas këtij barazimi në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të, Dinamo mban vendin e katërt në renditje me 47 pikë, ndërsa Laçi renditet në vendin e shtatë me 39 pikë.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img