Friday, April 19, 2024

Erzeni, plotëson stafin teknik, një ditë para ndeshjes me Vllazninë

Lexo

Një ditë para ndeshjes me Vllazninë për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë, Erzeni plotëson stafin teknik me dy ndihmësit e rinj të trajnerit të parë.

Drejtuesit e klubit shijakas kanë vendosur që në krah të trajnerit Skerdi Bejzade të afrojnë ish-futbollistin e njohur Ardit Beqiri si dhe Ergys Lugën, që rikthehet në Shqipëri pas eksperiencës në Kinë.

Erzeni nuk po kalon një moment të mirë në kampionat dhe aktualisht e sheh veten në zonën e ftohtë që të zbret një kategori më poshtë, pasi qëndron në vendin e parafundit në tabelën e klasifikimit me 23 pikë të grumbulluara në 24 ndeshje të zhvilluara.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img