Thursday, July 18, 2024

Gjasula: Po të ishim më të qetë mund të kishim fituar

Lexo

Mesfushori kuqezi, Klaus Gjasula ka komentuar barazimin 2-2 me Kroacinë

Mesfushori kuqezi, Klaus Gjasula, shkaktoi autogol, por më pas shënoi dhe golin e barazimit 2-2 me Kroacinë. Pas ndeshjes ai u shpreh: “Ishte shumë e vështirë kur zbrita në fushë, jo vetëm për autogolin, por dhe për disa situata të cilat nuk i bëra mirë. Por deshi zoti që të kisha mundësinë të shlyeja gabimin dhe të shënoja golin e barazimit”

“Në minutat e para ishim skuadra më e mirë në fushë, por më pas toleruam. Po të ishim më të qetë, mund të kishim fituar këtë sfidë. Patjetër që do provojmë me Spanjën”.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img