Jashtë fushe … Vëllazërorja Shqipëri-Kosovë, mbresat e gazetarit të mirënjohur sportiv, Defrim Methasani ….. postime në FB

Lexo

Histori Sportive-Hasan Hasa, futbollisti shkodran që humbi syrin në ndeshjen, Traktori-Vllaznia!

Hasan Hasa, është një nga emrat e njohur të futbollit shkodran në vite. Pjesë e Vllaznisë së viteve 60-të,...

Foto-Lajm: Edvin Murati dhe Altin Lala, tifo për Luiz Ejllin, shkodranin e spektaklit Big Brother VIP Albania!

Tashmë është fakt që spektakli super i ndjekur nga mijra shqiptarë, brenda dhe jashtë Shqipërisë, ka marrë vemendjen maksimale...

(Video) Esat Mala, futbollisti më në formë i Vllaznisë! Mesfushori nga Prizreni, vlerëson Bylisin, por premton kualifikimin.

Esat Mala, futbollisti nga Prizreni po zhvillon një sezon të shkëlqyer në radhët e kuqebluve duke u konsideruar lojtari...

Defrim Methasani

Shqipëri-Kosovë ka nisur… Sonte në Tiranë mikpritje kolegëve vëllezër të RTK, ndërsa të mërkurën në “Elbasan Arena” sfida vëllazërore në futboll.
Jemi një!— me Edmond Thaçi dhe 4 të tjerë

Defrim Methasani

Një fotografi, sa miliona fjalë. Ndërsa këndohej hymni ynë kombëtar në startin e ndeshjes Shqipëri-Kosovë, në stadiumin “Elbasan Arena” e cila përfundoi 2-1, të gjithë dardanët respektuan hymnin kuqezi duke vendosur dorën në zemër. Emocionues gjesti i djelmoshave futbollistë.
Faleminderit Kosovë! Jemi një!

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -