Jashtë fushe … Vëllazërorja Shqipëri-Kosovë, mbresat e gazetarit të mirënjohur sportiv, Defrim Methasani ….. postime në FB

Lexo

Asambleja e Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier zgjedh për kryetar, Ilias Haxhirajn

Ilias Haxhiraj, është kryetari i ri i Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier. Haxhija mori votat e duhura në punimet...

Brdariç, me “dhimbje koke” për sfidën e së dieles me Kastriotin

Vllazninë e pret një ndeshje jo pak e vështirë të dielen në transferten krutane. Një sfidë ku të dyja...

Vllaznia më e mira e Kampionatit Dimëror të Atletikës: 12 medalje individuale, dhe Franko Burraj sportisti më i mirë i aktivitetit

12 medalje, 5 të arta, 5 argjenda, 2 të broxta, si dhe Franko Burraj, sportisti më i mirë i...

Defrim Methasani

Shqipëri-Kosovë ka nisur… Sonte në Tiranë mikpritje kolegëve vëllezër të RTK, ndërsa të mërkurën në “Elbasan Arena” sfida vëllazërore në futboll.
Jemi një!— me Edmond Thaçi dhe 4 të tjerë

Defrim Methasani

Një fotografi, sa miliona fjalë. Ndërsa këndohej hymni ynë kombëtar në startin e ndeshjes Shqipëri-Kosovë, në stadiumin “Elbasan Arena” e cila përfundoi 2-1, të gjithë dardanët respektuan hymnin kuqezi duke vendosur dorën në zemër. Emocionues gjesti i djelmoshave futbollistë.
Faleminderit Kosovë! Jemi një!

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -