Sunday, December 3, 2023

Kapiteni Erdenis Gurishta, flet pas fitores 3-0 ndaj NK Siroki Brijeg dhe kualifikimit në turin e dytë të Conferencë League

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img