Thursday, April 18, 2024

KF Vllaznia, ceremoni nderuese sot para ndeshjes me Erzenin për 5 herë ish kampionin e botës në boks, amerikanin Roy Jones Jr dhe organizatorin e Turneut Ndërkombëtar, Mondi Ndou

Lexo

“KF Vllaznia bën të ditur se ditën e nesërme, në prag të ndeshjes ndaj Erzenit, do të zhvillohet edhe një ceremoni e shkurtër për të nderuar një emër shumë të madh të boksit botëror, 5 herë kampionin Roy Jones Jr. i cili do të jetë pjesmarrës si i ftuar VIP në një event madhështor sportiv që do të zhvillohet më 30 mars në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”. Bashkë me të, do të nderohet edhe promotori Mondi Ndou, i cili bëri të mundur organizimin e një eventi të tillë, të paorganizuar asnjëherë më parë në vendin tonë.”, informon përmes faqes zyrtare KF Vllaznia.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img