Monday, April 15, 2024

Kupa e Shqipërisë-Sot, ora 15:00, dy gjysëmfinalet e para”, Egnatia-Vllaznia dhe Kukësi-Tirana

Lexo

Katër ekipe kanë mundur të kualifikohen në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë. Kukësi, Egnatia,Vllaznia dhe Tirana, do të bëjnë mes tyre llogaritë e trofeut.

Në fakt Kukësi do të sfidohet me Tiranën, ndërsa Egnatia do të përballet me Vllazninë, ku do të luftojnë për 2 biletat e finales së madhe.

Ekipet do të ballafaqohen ditën e sotme duke zbritur në fushë për të kërkuar edhe fitoren. Të dyja ndeshjet do të luhen në të njëjtën orë. Në orën 15:00 do të luhet paralelisht në Kukës dhe Rrogozhinë.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img