Monday, May 20, 2024

Lajmi i fundit…Ndërkombëtari, Enea Jorgji, gjykon sot duelin, Vllaznia-Dinamo, në “Loro Boriçi”

Lexo

Sfida më e rëndësishme e javës së 34-të të kategorisë Abissnet Superiore, i është besuar arbitrit me stemën e ndërkombëtarit, elbasanasit, Enea Jorgji. Ndihmës do të ketë  Denis Rexha(Tiranë), Ridiger Çokaj(Lezhë). Arbitër i 4: Eldorjan Hamiti(Lezhë). Në VAR dhe AVAR janë, Olsion Yzeiraj(Patos) dhe Adrian Beqiraj(Tiranë)

Vllaznia-Dinamo

Arbitër kryesor:Enea Jorgji(Elbasan)

Asistent 1:Denis Rexha(Tiranë)

Asistent 2:Ridiger Çokaj(Lezhë)

Arbitër i 4:Eldorjan Hamiti(Lezhë)

Var:Olsion Yzeiraj(Patos)

Avar:Adrian Beqiraj(Tiranë)

Delegat:Mario Kërtusha(Durrës)

Vëzhgues:Plarent Kotherja(Tiranë)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img