Sunday, February 25, 2024

Nesër, gjysëmfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë. Dalin në treg biletat e ndeshjes. Nga 200 deri në 1500 lekë çmimet sipas tribunave përkatëse

Lexo

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se, nga dita e sotme, ka nisur shitja e biletave për ndeshjen VLLAZNIA – EGNATIA, e vlefshme për turin e 1/2 të Kupës së Shqipërisë!

Ndeshja do të luhet, ditën e mërkure, dt. 26 prill 2023, ora 18.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Ditët, oraret dhe pikat e shitjes së biletave për këtë takim janë:

– Biletaria e Stadiumit:

  • E martë – mërkure, dt. 25 – 26 prill 2023

Ora 10.00 – 18.00

– Tek dyqani UNIVERSAL në adresën: Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”

  • E martë – mërkure, dt. 25 – 26 prill 2023

Ora 10.00 – 18.00

– ONLINE

Duke filluar nga dita e martë, dt, 25 prill 2023, në linkun:

https://tickets.paysera.com/…/eve…/vllaznia-egnatia-5370

Faleminderit!

Eja edhe Ti!

Forca Vllaznia!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img