Tuesday, April 23, 2024

Nisma e KF Vllaznia “More Than Football”, sot stafi kuqeblu mysafir në shkollën austriake “Peter Mahringer”

Lexo

Në vazhdimësi të nismës #MoreThanFootball sot stafi i KF Vllaznia zhvilloi një aktivitet me nxënësit e Shkolla Austriake “Peter Mahringer”.

Kënaqësi të kishim të ftuar special në panelin e diskutimit Gjergj Leqejza – Konsull Nderi i Austrisë.

U zhvillua një diskutim tepër interesant mes nxënësve dhe stafit të klubit, duke ndarë ekperienca dhe këshilla për të gjithë të apasionuarit e sportit dhe jo vetëm.

Një falenderim i veçantë stafit për mikëpritjen dhe organizimin e aktivitetit.

Together ëe are #MoreThanFootball

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img