Wednesday, December 6, 2023

Pas pak, “Air Albania” të kryeqytetit, finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Vllaznia, njihuni me formacionet dhe gjyqtarët e ndeshjes

Lexo

VLLAZNIA: Bojan Zogovic; Erdenis Gurishta, Mevlan Adili, Eni Imami, Aleksandar Isaevski; Ardit Krymi, Fjoart Jonuzi; Herald Marku, Viktor Da Silva, Arsid Kruja; Haris Dilaver. Trajner: Tomas Brdariç

SKËNDERBEU: Bekim Rexhepi; Vangjel Zguro, Leard Sadriu, Leonat Vitija, Randi Dumfur, Jorgo Meksi; Zhan Viktor, Shqiprim Taipi, Kosta Vangjeli; Uerdi Mara, Alfred Mensah. Trajner: Migen Memelli

Gjyqtarë: Juxhin Xhaja, Denis Rexha, Ilir Tartaraj. I katërt: Rejdi Avdo

Gjyqtarë linje: Eldorian Hamiti, Enea Jorgji

Delegat: Marjus Sulejmani-Vëzhgues: Sokol Jareci

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img