Thursday, July 18, 2024

Prag sfida, Itali-Shqipëri-Spalletti buzëqesh, Barella e Fagioli gati ndaj kuqezinjëve

Lexo

Të kaltërit kryen një seancë stërvitore me dyer të mbyllura, dy lojtarët u bashkuan me grupin

Kombëtarja italiane e drejtuar nga Komisioneri Teknik Luciano Spalletti vijon përgatitjet dy ditë para debutimit ndaj Shqipërisë, të planifikuar për të shtunën e ardhshme në orën 21:00 në Signal Iduna Park, ish-Ëestfalenstadion që priti gjysmëfinalen e Kupës së Botës 2006 të fituar kundër Gjermanisë.

Të kaltërit kryen një seancë stërvitore me dyer të mbyllura, me trajnerin Spalletti në gjendje të buzëqeshë: Nicolò Fagioli dhe Nicolò Barella u kthyen në punë me grupin.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img