Wednesday, July 24, 2024

Sulejman Starova e mbyll me Teutën, klubi durrsak e falenderon për bashkëpunimin

Lexo

“Faleminderit Kampion!

Sulejman Staroves i dëshirojmë shumë suksese në vazhdimësi të karrierës! Pas një periudhe 1 vjeçare të bashkëpunimit, klubi dhe drejtori teknik kanë ndarë rrugët. KF Teuta me këtë rast falënderon Bobin për kontributin e dhënë në klubin blu, duke i uruar gjithë të mirat në të ardhmen. #forcateuta”,-shkruhet në njoftimni zyrtar që ka postuar bë faqen e tij KF Teuta.

 Një largim ky që vjen në fakt pas një viti të suksesshëm që Teuta dhe vetë drejtori teknik, Sulejman Starova duke pasur në krye të pankinës shkodranin, Edi Martini, regjistruan, jo vetem në Kampionatin Kombëtar, ku durrsakët u shpallën kampion pas një periudhë shumë të gjatë pritje, por edhe në kalimin e dy tureve europianë.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img