Wednesday, December 6, 2023

(Video) Emocion i pakrahasueshëm-Ish futbollisti i Vllaznisë, kombëtares kuqezi dhe kampionatit belg, Ilir Kepa, rikthehet pas 30 vitesh në “Loro Boriçi” duke shijuar fitoren dhe kualifikimin e kuqebluve ndaj boshnjakëve të Siroki Brijeg

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img