Wednesday, February 28, 2024

(Video) Florian Zekja, President i Vllaznisë volej femra, premton Vllazninë e madhe dhe kampione në sezonin e ri sportiv. Miqësorja me skuadrën amerikane MSU, i shërbeu dy skuadrave!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img