Thursday, May 30, 2024

(Video) Kapiteni Gurishta, ndjesë publike, tifozëve, presidences dhe stafit teknik:Ne gabuam si futbollistë, ne do ta rikthejmë Vllazninë tek fitorja!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img