Wednesday, July 24, 2024

(Video) Kapiteni shkodran Erdenis Gurishta, flet pas ndeshjes, Vllaznia-Laçi (2-0), si dhe pragfinalen e Kupës së Shqipërisë, Skenderbeu-Vllaznia

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img