(Video) Kryebashkiaku matjan Agron Malaj, flet për Burrelin simpatik të sezonit të kaluar dhe e deklaron sërishmi pretendent për Superiore në sezonin e ri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu