Monday, July 22, 2024

(Video) Shënoi golin e dytë në fitoren 4-0 ndaj Flamurtarit për Kupë, Esat Mala: E mundim edhe Partizanin të dielën. Vllaznia lufton në të dy frontet, Kupë dhe Kampionat

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img