Sunday, April 14, 2024

(Video) Situata e Vllaznisë pas humbjes në Kukës dhe e ardhmja e saj. Analisti i sportit Apollon Haxhi, beson se kuqeblutë rikthehen te fitorja duke synuar trofetë e sezonit 2023-24

Lexo

Shumë komente kanë shoqëruar humbjen e Vllaznisë në transfertën kuksiane për javën e 28-të të kategorisë Superiore duke krijuar një farë pesimizmi në radhët e tifozërisë shkodrane. Por, për analistin e njohur sportiv të Shkodrës, Apollon Haxhi, edhe pse kritikat janë të drejta, ai ka besim të plotë do të kalohet pa problem nga skuadra kuqaeblu.

Sipas tij, ndërprerja e kampionatit për ndeshjet miqësore të kombëtares së Shqipërisë pritet të ndikojnë pozitivisht për konsilidimin e skuadrës në mënyrë që me rikthimin e ndeshjeheve, Vllaznia të jetë gati për sfidën me Erzenin në kampionat si dhe gjysëmfinalen e parë të Kupës me Egnatian.

Opinionet e tij, analisti sportiv Apollon Haxhi i dha për Veriu Sport, ku intervistën e plotë mund ta ndiqni në kanalin tonë zyrtar Veriu Sport-YOTUBE.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img