Monday, July 15, 2024

(Video) Tifozi i zjarrtë i Vllaznisë, Edmond Spathari, edhe pse i rënduar me probleme shëndeti, nuk mungon në stadium. Momenti i shënimit të golit me penallti nga Herald Marku(Vllaznia-Laçi 2-0) dhe emocionet e Mondit!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img