Thursday, May 30, 2024

(Video) Trajneri i Tërbunit, Sinan Bardhi dhe shefi i klubit pukjan, Bujar Mehaj, optimist për kualifikimin e Tërbunit në Kategorinë e Parë

Lexo

Intervista të realizuara nga bashkëpunëtori i Veriu Sport në Pukë, Gani Pemaj.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img