Thursday, November 30, 2023

(Video) U skualifikuan nga Njësia e Ankandit pranë Bashkisë Shkodër për blerjen e KF Vllaznia, Almiro Gurakuqi dhe Tedi Mula reagojnë në Konferencë Shtypi me gazetarët shkodranë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img