Monday, July 15, 2024

(Video) Veterani i sportit të mundjes, Eljaz Ahmeti(Dini), rrëfen karrieren 50 vjeçare, plot suksese dhe tituj, së fundmi edhe “Mjeshtër i Madh”

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img