Thursday, May 30, 2024

(Video) Vllaznia e volej meshkuj në gjysëmfinale. Presidenti Aleksandër Leqejza: Skuadra po rritet, synimet tona janë për më lart në vazhdimësi!

Lexo

ndërkohë presidenti Aleksandër Leqejza, ka preferuar të qëndrojë disi larg medias. Megjithatë, pas fitores shumë të rëndësishme ndaj Studentit 3 me 0 në Shkodër, ku Vllaznia u kualifikua në mes katër skuadrave më të mira të kampionatit, Leqejza, shpreh emocionet e tij për këtë ndeshje dhe në përgjithësi për ecurinë e skuadrës.

Si një kontribues në fushën e lojës për shumë vite si volejbollist i Vllaznisë, ku edhe  u zgjodh mes më të mirëve të volejbollit shkodran në 100 vjetorin e klubit Vllaznia, Leqejza shprehet i kënaqur për ecurinë e këtyre dy viteve që ai është në drejtimin e volejbollit të meshkujve, dhe së bashku me trajnerin Artan Kalaja, janë optimist se në të ardhmen do të bëjnë edhe më mirë.

(Video) Prononcimin e plotë në video të presidentit të shoqatës së volejbollit Vllaznia, Aleksandër Leqejza, mund ta ndiqni të plotë në kanalin tonë zyrtar, VERIU SPORT-YOUTUBE.

Gaspër MARKU

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img