Wednesday, February 21, 2024

Vllaznia-Kukësi, publikohen formacionet zyrtare

Lexo

Ndeshja që mbyll javën e 19-të të “Abissnet Superiore” është ajo mes Vllaznisë dhe Kukësit në “Loro Boriçi” duke nisur nga ora 17:00. Kjo sfidë është shumë e rëndësishme për të dy skuadrat pasi kuqeblutë duan të vazhdojnë serinë e fitoreve dhe blindojnë një vend në katërshen e parë për të qenë më të qetë në vijimin e sezonit, ndërsa Kukësi lufton për të shmangur zonën e ftohtë të renditjes.

Të dy trajnerët, si Qatip Osmani ashtu dhe Stavri Nica kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj sfide.

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Qarri: Smajli, Stojanovic, Pusi, Mala: Krymi, Boshnjaku, Alvioda: Çoba, Gruda, Balaj. Trajner: Qatip Osmani

KUKËSI: Tafas, Reçi, Jongo, Fejzaj, Abara, Lleshi, Zenunaj, Da Mota, Alves, Salami, Rashiti. Trajner:Stavri Nica

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img