Basketboll-Vllaznia prezanton uniformat e sezonit të ri 2020-2021

Lexo

Zyrtare, Bekim Balaj, në formacionin e parë, anti-Erzeni. Vllaznia, kërkon tre pikën në sfidën e sotme ndaj shijakasve

Erzeni dhe Vllaznia, janë gati për startin e ndeshjes së javës së 19-të të kategorisë Abissnet Superiore. Ndeshja në...

(Pas ndeshjes) I ikën fitorja nga duart në Laç, madje humb 4-3. Trajneri Edi Martini, kritika skuadrës për shpërqëndrimin!

Teuta e Durrësit e drejtuar nga trajneri shkodran, Edi Martini, e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen e...

(Pas ndeshjes) Fiton me përmbysje ndaj Teutës 4-3, trajneri i Laçit, Gentjan Mezani, optimist për të kapur Europën

Nga një skuadër që në javët e mëparshme ishte në kufijtë e mbijetesës në Superiore, me fitoret e realizuara...

Të shtunën në orën 17.00, Vllaznia e koshit për meshkuj luan ndeshjen e parë të sezonit të sportiv 2020-2021 duke u ndeshur në transfertë me ekipin e Teutës. Sfida në fjalë, që konsiderohet shumë e rëndësishme pasi është përballë një skuadre pretendente për titull luhet në pallatin e sportit “Ramazan Njala” të qytetit të Durrësit.

Në pritje të kësaj ndeshje, drejtuesit e Klubit të Basketbollit Vllaznia kanë prezantuar uniformat e reja me të cilat do të luajnë për sezonin 2020-2021.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

Ndeshje e “çmendur” në Laç. Kurbinasit, mundin me përmbysje Teutën, 4-3

Laçi-Teuta 4-3(Shënues: Adeleke 22′, 72′, Babatunde 24′, Ujka 68′ / L. Vila 12′, Kallaku (P) 16′, Gruda 90)Një ndeshje e “çmendur” mund të konsiderohet...
- Advertisement -