Thursday, April 18, 2024

Kategoria e Parë-Ndeshjet e Javës së 24-të, të gjitha të shtunën, ora 14:00

Lexo

Kategoria e Parë rikthehet të shtunën ku do të luhen të gjitha sfidat paralelisht në orën 14:00. Java e 24-të nuk rezervon përplasje direkte teksa pjesa e sipërme e tabelës përplaset me gjysmën poshtë.

Kafshata të lehta në letër për dy kryesueset Bylis dhe Elbasani që sfidojnë në transfertë kavajasit, Luzin e Besën. Supersfida e javës është derbi i Myzeqesë që risjell përballë Lushnjen dhe Apoloninë.

Vora dhe Flamurtari duelojnë në distancë teksa ndeshen në transfertë me Burrelin dhe Kastriotin,ndërsa Korabi pret Tomorin në shtëpi.

Të shtunën

Korabi-Tomori(14:00)

Lushnja-Apolonia(14:00)

Kastrioti-Flamurtari(14:00)

Burreli-Vora(14:00)

Besa-Elbasani(14:00)

Luzi 2008-Bylis(14:00)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img