Thursday, May 30, 2024

Liga e Konferencës-Fiorentina barazon në transfertë me Viktoria Plzen, gjithçka do të vendoset në Franchi

Lexo

Skuadra italiane nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0-0 në transfertë përballë Viktoria Plzen

Fiorentina barazoi 0-0 në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Konferencës kundër Viktoria Plzen. Në Çeki e vetmja mundësi e shkëlqyer e ndeshjes i takoi sulmuesit vendas Vydra, i cili në minutën e 23-të nuk arriti të finalizojë si duhet duke e dërguar topin jashtë.

Ndërkohë, në sfidën tjetër të mbrëmjes Olympiacos arriti deri në  3-0 kundër Fenerbahçes, por në fund lejoi reagimin e turqve dhe një rezultat 3-2.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img