Thursday, May 30, 2024

(Video) Pamje nga ndeshja miqësore mes Vllaznisë U-19 dhe Vllaznisë U-21, e fituar nga 19 vjeçarët, 5-0. Autor të golave, janë: Klajti Halili(2), Kevin Dodaj(2), Ersi Zaganjori 1

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img