Friday, June 21, 2024

(Video) Presidenti i Vllaznisë FF, Lazër Matija, analizon përballjen e parë me Juventusin në Shkodër, dhe pritshmëritë e ndeshjes së kthimit në Tonino.

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img