Thursday, November 30, 2023

(Video) Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, sqaron rinovimin me trajnerin Brdariç dhe projektet e kuqebluve për vazhdimësinë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img