(Video) Traneri Brdariç, flet për kualifikimin në Kupë ndaj Labërisë, prag Dinamon në Superiore, dhe kombëtaren e Shqipërisë

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -