Wednesday, February 28, 2024

Starton ndeshja, Poloni-Shqipëri-Eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”

Lexo

Sapo ka nisur stadiumin “PGE Narodoëy” të Varshavës, takimi, Poloni-Shqipëri, i vlefshëm për eleminatoret e Botërorit “Katar 2022”. Nën drejtimin e gjyqtarit, Maurizio Mariani, skuadrat e drejtuara nga trajnerët, Paulo Soza dhe Edi Reja, e kanë nisur ndeshjen me këtë futbollistë.

Polonia: Shezni, Berezinski, Glik, Bednarek, Ribus, Krishoviak, Moder, Frankovski, Buksa, Jozuaik, Levandovski. Trajner: Paulo Soza.

Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Kumbulla, Ismajli, Hysaj, Trashi, Abrashi, Gjasula, Bare, Manaj, Cikalleshi. Trajneri: Edi Reja

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img